Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 1 269

  Massey Ferguson traktory k prodeji

  Prohlédněte si inzeráty Massey Ferguson traktory z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Massey Ferguson traktory si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz Massey Ferguson traktory provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka

  Massey Ferguson Tractors

  Traktory Massey Fergusons mají za sebou dlouhou historii, která začíná v dílně Daniela Masseye v kanadském Ontariu. Zemědělské stroje a zařízení Massey Ferguson ranks patří mezi přední nejprodávanější značky. V roce 1995 koupila tohoto výrobce společnost AGCO, ale Massey Ferguson dále zůstává uznávanou značkou.

  Massey Ferguson je známý vývojem techniky, která dokázala změnit celý tento průmyslový obor. Začalo to výrobou první mechanické mlátičky a pokračovalo to jejich traktorsy. Zemědělská technika Massey Ferguson je k vidění v mnoha částech světa - v Evorpě, Austrálii, Kanadě a USA. Mezi nejprodávanější patřily například typy MF135 a MF399. Série 100 se rychle stala jednou z nejpopulárnějších modelový řad značky Massey Ferguson po celých Spojených státech a Kanadě. Značka Massey Ferguson je známá pro svou spolehlivost a výkon. Massey Ferguson vyrábí zemědělskou techniku mnoha druhů, pro potřeby drobných zahrádkářů, stejně tak jako pro velké zemědělské farmy.

  Ačkoliv byla značka Massey Ferguson odkopena společností AGCO, tento název je stále uznávanou značkou. Logo Massey Ferguson představující tzv. “Systém Ferguson” je založené na vynálezu firmy Massey Ferguson, kterým byl 3-bodový systém závěsu. Zároveň symbolizuje partnerství mezi třemi zakladateli firmy Massey Ferguson – kterými byli Daniel Massey, Harry Ferguson, a Alason Harris. Dnes má Massey Ferguson přes 5 000 prodejců ve 140 zemích. Massey Ferguson stále přináší další nové inovace. V roce 1992 například jako první výrobce nabídly kombajny vybavené navigačním systémem GPS, které umožňovaly sledovat průběhu sklizně.

  Takže, pokud hledáte zemědělské stroje, které jsou na špici v oblasti inovací a spolehlivosti, je značka Massey Ferguson pro vás tou pravou. Můžete být drobný zahrádkář nebo velký farmář, Massey Ferguson má vždy ve své nabídce stroje pro vaše potřeby. Massey Ferguson je tak věrný svým původním cílům vyrábět spolehlivé, výkonné a inovativní zemědělské stroje, s hospodárným provozem.

  Použité Massey Ferguson traktory k prodeji